Vzpomínáte se svým protějšek rádi na dobu, kdy jste začínali? Kdy jste byli bláznivě zamilovaní, nic nebyl problém a vše se zdálo zalité sluncem? Uběhla nějaká doba a vy jste vyčerpaní, unavení, strhaní, bez nálady a místo lásky u vás doma žijí hádky?

Každodenní problémy jsou největším zabijákem vztahu. A dojedou na ně téměř všechny vztahy. Málokdo si totiž uvědomuje problém, než doroste do obrovských rozměrů. Jenže zpackané vztahy se strašně špatně lepí. Někdy je obtížné za vším udělat tlustou čáru a začít znovu. Není to ale nemožné.

Zorganizuj si povinnosti

Někdy je třeba trochu věci lépe zautomatizovat, zorganizovat a zkoordinovat, díky tomu se dají často překvapivě usnadnit a zredukovat klidně na polovinu. Na některé povinnosti je třeba se dívat z jiného pohledu. Otočit takzvaně hrnek, abys bylo vidět i jeho ucho. Vadí ti placení složenek za vodu či elektřinu? Začni za ně děkovat. Jsou na světě tisíce lidí, kteří by s tebou z fleku měnili. Za rozsvícenou žárovku, vodu tekoucí z kohoutku a kus chleba by ti líbali nohy.

Přestaň všechno chorobně odkládat 

Máš potíže s prokrastinací a máte chronickou tendenci odkládat plnění povinností a úkolů na pozdější dobu? Jsi zapomětlivý nebo jsi prostě jen lajdák, kterému je to jedno? Uvědom si, že to, co uděláš hned, na to už nemusíš myslet. Většinou to navíc máš mnohem rychleji, snadno a bez potíží. Uvidíš, jak se ti život zjednoduší a jak se ti strašně uleví. Jak se budeš znovu cítit lehce a šťastně.

Jak udělat tlustou čáru

Nevíš, jak udělat tlustou čáru za starým stylem života? Jak se přinutit dělat věci jinak? Jak zapomenout na hádky, křivdy, zklamání a ztrátu důvěry? Jak se říká:“Je to jednoduché, ale není to snadné.“  Prostě ty staré věci musíš přestat řešit a vytahovat. Pokud ti to nejde, naučím tě pár triků, jak se do tohoto bodu dostat. Chce to disciplínu, trpělivost a čas. Ale když to společně zvládneme, strašně se ti uleví.

Napiš mi nebo zavolej. Pomohu ti naučit se žít jinak, vyhnat pochybnosti z hlavy, začít znovu fungovat a cítit se šťastně. Pomůžu ti zjistit, co je tvůj největší problém a pak jej můžeme začít společně řešit.