Patříte k tomu nekonečnému zástupu párů, kterým vztah zevšedněl? Najeli jste na takový stereotyp, že se vám ráno nechce vstávat z postele a odpoledne se vám nechce vracet domů? Nic vás společně nebaví a máte pocit, že už si nemáte co říct? Nejste v tom sami, takhle po čase dopadnou tisíce párů po celém světě. Jak najít klid a oživit vztah?

Jak z toho ven?

Vztahy vyžadují péči. Musí se pěstovat a hýčkat. Musí se na nich pracovat a opečovávat. Vzpomeň si, proč tě tvůj protějšek zaujal? Čím tě okouzlil tak, že se tvoje štěstí dalo rozdávat po celých náručích. Proč jsi už bez něj nechtěl nebo nechtěla ani dýchat. Vrať se do doby, kdy bylo vše růžové a zalité sluncem. Vizualizuj si ty nejhezčí chvilky v životě a pak udělej všechno proto, aby se ten pocit vrátil. To, co tě spojuje se s člověkem, který žije vedle tebe, nenech umřít.

Nepusť nudu dovnitř

Nikdo z nás neví, jak tu bude dlouho a co bude zítra. To ale není důvod k obavám, právě naopak. Je třeba si vychutnat každý okamžik života naplno. Do každého dne si dát alespoň chvilku, která bude jen tvoje a tvého protějšku. Někdy stačí jen společný šálek kávy na terase. Jindy stačí zajít do kina, i když si ten film můžeš stáhnout do počítače. V kině to má přece úplně jiné grády! Je kino zavřené? Udělej tousty do batohu, přidej dvě plechovky piva nebo láhev vína a vyraz se svou láskou k rybníku nebo do majestátních hor. Je venku zima? Tak si vezmi péřovku a svařák!

Přestaň chvíli řešit

Ať už máš v tuto chvíli v životě jakýkoliv problém, přestaň ho na chvilku řešit. Zapomeň na nekončící hádky, které nikam nevedou. Na složenky, které se hromadí na okně. Na zákeřnou nemoc, která ti podlomila nohy. Co se tím vyřeší? Získáš přesně to, co potřebuješ. Získáš klid. Pokud bude tvoje mysl klidná, vyženeš strach i obavy a zmenšíš svoje problémy na polovinu. Klidné tělo je silné. Klidná mysl má místo pro lásku a láska i hory přenáší.

Nevíš jak to udělat? Jak zahnat problémy a najít klid? Jak vrátit vášeň do vztahu?

Napiš mi nebo zavolej. Pomohu ti naučit se pár metod, jak uklidnit tělo i mysl. Jak znovu zažívat společný pocit štěstí. Pomohu ti pojmenovat tvůj největší problém a pak jej můžeme začít společně řešit.